دوشنبه 30 مهر 1397
رونمایی از نرم افزار پاسخ، ویژه کلام اسلامی با حضور آیت الله مقتدایی برگزار شد. تاریخ درج خبر :1396-12-17

به گزارش  روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات، حوزه های علمیه، مراسم رونمایی از نرم افزار پاسخ، ویژه کلام اسلامی با حضور آیت الله مقتدایی و مدیران مرکزمطالعات و پاسخ به شبهات و جمع کثیری از پژوهشگران خواهر و برادر حوزه های علمیه برگزار شد.

 

رونمایی از نرم افزار پاسخ ویژه کلام اسلامی


در این مراسم که در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، در تشریح این نرم افزار عنوان شد: که نرم افزار پاسخ، ویژه کلام اسلامی، یک نرم افزار چند رسانه ای است. این نرم افزار ضمن برخورداری از گرافیک پویا از پیچیدگی های مرسوم عاری می باشد. مرکزمطالعات وپاسخ گویی به شبهات حوزه های علمیه 2900  پرسش و پاسخ را با محوریت موضوعات کلامی را در این نرم افزار ارایه کرده و متن 38 عنوان کتاب کلامی در کتابخانه این نرم افزار درج شده است که 11 عنوان آن محصول مرکز مطالعات و پاسخ به شبهات حوزه علمیه قم است.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رضایی مهر مدیر مرکز مطالعات و پاسخ به شبهات حوزه های علمیه نیز در سخنانی به ذکر اهمیت پاسخ به شبهات کلامی پرداخت.
آیت الله مقتدایی در سخنانی به ذکر مباحثی پیرامون جایگاه پاسخ به شبهات پرداخت و پس از سخنان ایشان با حضور برخی اساتید، مراسم رونمایی از این نرم افزار برگزار شد.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.