دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
دعوت مرکزمطالعات و پاسخ ‌گویی به شبهات حوزه‌های علمیه به مناسبت 22 بهمن تاریخ درج خبر :1396-11-18


«بهمن ۱۳۵۷ تجلی حضور هوشیارانه انسان‌هایی است که به رهبری ابرمرد تاریخ بانگ توحید را فریاد زدند و طومار زندگی کاخ‌نشینان مستکبر را درهم‌نوردیدند، این ندای آسمانی وحدت بود که دل‌ها را الفت بخشید و اریکه قدرت ستمکاران را واژگون کرد و امروز در سایه وحدت و همدلی آحاد ملت مومن و مسلمان اعم از شیعه و سنی و سایر اقلیت های دینی با وجود تمامی توطئه‌ها و تفرقه‌افکنی‌ها، شاهد اعتلای روزافزون پرچم بلند اسلام و ایمان هستیم.
و اینک خدا را شاکریم که در طلیعه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شاهد اقتدار بین المللی نظام اسلامی هستیم. و شکی نیست حضور و تجلی آرمان های انقلابی و اسلامی در جهان و الگو گیری کشورهای استکبار ستیز از نظام مقدس جموری اسلامی، تعبیر زیبای صدور انقلاب اسلامی به جهان است.
بدین‌وسیله مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه‌های علمیه ضمن عرض تبریک ایام الله دهه مبارکه فجر و سی ‌و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی و با اعلام حضور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، از آحاد ملت بزرگوار ایران برای شرکت در این حضور الهی و آرمانی که بدون شک مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است، دعوت به عمل می‌آورد.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.