دوشنبه 30 مهر 1397
آیت الله خاتمی: پاسخ‌گویی به شبهات بهترین شیوه تبلیغ چهره به چهره است تاریخ درج خبر :1395-12-4
آیت الله خاتمی با حضور در غرفه مرکز مطالعات: بدانید که پاسخ‌گویی به شبهات از پیشرفته‌ترین و بروزترین شیوه‌های تبلیغ می‌باشد این‌کار بسیار ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات ، همزمان با سومین روز نمایشگاه کتاب قم آیت الله سید احمد خاتمی با حضور در نمایشگاه از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت چاپ و نشر قرار گرفت.
آیت الله خاتمی همچنین با حضور در غرفه  مرکز مطالعات گفت: بنده بر این اعتقادم که تبلیغ چهره به چهره همیشه مؤثرتر از دیگر انواع تبلیغ می‌باشد و این پاسخ به شبهات از مصادیق تبلیغ چهره به چهره با بهترین شیوه‌ی آن می‌باشد .
عضو خبرگان رهبری افزود: در دیگر تبلیغات گوینده با تشخیص خود سخن می‌گوید اما در پاسخ به شبهات  مبلّغ با تشخیص خویش سخن نمی‌گوید بلکه با نگاه به نیاز واقعی سخن می‌گوید و این‌کار بسیار ستودنی است
امام جمعه  محترم تهران در پایان از تلاش و حضور مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات در عرصه‌ی پاسخ‌گویی خصوصاً در نمایشگاه‌ها بسیار تشکر کرد و گفت : بدانید که پاسخ‌گویی به شبهات از پیشرفته‌ترین و بروزترین شیوه‌های تبلیغ می باشد.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.