دوشنبه 30 مهر 1397
بیانیه مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه قم بمناسبت یوم الله 22 بهمن تاریخ درج خبر :1395-11-19
مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه قم ضمن گراميداشت ياد و خاطره حضرت امام خميني(ره) و شهداي گرانقدر قيام عاشورائي ملت مسلمان ايران، آحاد ملت را به حضور گسترده در راهپيمائي يوم‌ا... 22بهمن و تجديد بيعت با مقام معظم رهبري فرا ‌خوانده و اميدوار است تا با هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این حماسه‌ی بزرگ ضمن اعلام عشق و ارادت پیوسته مردم به نظام اسلامی، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان باشد.

انقلاب اسلامي ايران، انفجار نور در جهان ظلماني مستكبران بود. ملت خداجو، عدالت‌خواه، استقلال‌طلب و استكبار ستيز ايران اسلامي در اين انقلاب شكوهمند، با لبيك به مقتدا و رهبر خويش، كاخ ستم و جور وابسته به اجانب را درهم شكست و حكومتي بر پايه احكام اسلامي و رهبري ولايت مطلقه فقيه را بنا نهاد.
پيروزي اين انقلاب بزرگ با طرحي نو و مستقل در برابر الگوهاي شيطاني چپ و راست، نمي‌توانست براي استكبار جهاني قابل تحمل باشد از اين رو دشمنان اسلام و قرآن با تحميل جنگ و انواع ترفندها، توطئه‌ها و فتنه‌ها، كوشيدند اين نظام مردمي و الهي را تضعيف كنند. با اين حال رهبري هوشنمدانه حضرت امام خميني(ره) و خلف صالحش حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي(مد ظله‌العالي) و حضور آگاهانه و با بصيرت ملت نستوه ايران در صحنه موجب گرديد شجره طيبه انقلاب اسلامي هر سال تناورتر و ثمرات فرهنگي، علمي، فني و اقتصادي آن پربارتر گردد.
اكنون انقلاب اسلامي، در حالي وارد سي ‌ونهمین سال پيروزي خود مي‌شود كه وعده الهي حضرت امام(ره) مبني بر پيروزي ملت‌هاي مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق مي‌باشد.
مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه قم ضمن گراميداشت ياد و خاطره حضرت امام خميني(ره) و شهداي گرانقدر قيام عاشورائي ملت مسلمان ايران، آحاد ملت را به حضور گسترده در راهپيمائي يوم‌ا...    22بهمن و تجديد بيعت با مقام معظم رهبري فرا ‌خوانده و اميدوار است تا با هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این حماسه‌ی بزرگ ضمن اعلام عشق و ارادت پیوسته مردم به نظام اسلامی، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان باشد.


مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.