دوشنبه 30 مهر 1397
بیانیه مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات در محکومیت اهانت به پیامبر اعظم(ص) تاریخ درج خبر :1393-11-22
اكنون كه دنياي غرب بيش از هر زمان ديگري چهره زشت و منفور خود را به نمايش گذارده است و تلاش مذبوحانه مناديان تاريكي در خشکاندن ريشه هاي اسلام به شكست انجاميده است، كانون هاي شرارت و محورهاي صهیونیستی ـ‌ ‌ فرانسوي دست به دامان فرزند نامشروع خود «تروريسم» شده و به طراحي سناريويي تكراري دست يازيده است.

بسم الله الرحمن الرحيم
اكنون كه دنياي غرب بيش از هر زمان ديگري چهره زشت و منفور خود را به نمايش گذارده است و تلاش مذبوحانه مناديان تاريكي در خشکاندن ريشه هاي اسلام به شكست انجاميده است، كانون هاي شرارت و محورهاي صهیونیستی  ـ‌ ‌ فرانسوي دست به دامان فرزند نامشروع خود «تروريسم» شده و به طراحي سناريويي تكراري دست يازيده است. غافل از آن كه آتش اين توطئه دامان اروپا و آمريكا را خواهد گرفت و وعده خداوند كه فرمود «يُريدُونَ لِيُطْفِؤُا نُورَاللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْكَرِهَ الْكافِرُونَ» (الصف: 8) به زودی محقق خواهد گشت.
اینک مركز مطالعات و پاسخ گويي به شبهات (حوزه علميه قم) اقدام موهن و شيطاني نشريه صهيونيستي فرانسوی «شارلی ابدو» را در توهين به پيامبر رحمت حضرت محمد (صلي الله عليه وآله) ‌محكوم می نماید.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.