دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
ارائه خدمات مشاوره‌ای به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب قم تاریخ درج خبر :1393-12-6
مسئول غرفه مشاوره دهمین نمایشگاه کتاب قم از ارائه خدمات مشاوره‌ای به بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب استان قم خبر داد.

ارائه خدمات مشاوره‌ای به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب قم
حمیدرضا لشکری با بیان اینکه مشاوره یکی از بخش‌های مرکز پاسخگویی به شبهات دینی مرکز حوزه علمیه قم است اظهار داشت: معمولا این غرفه در نمایشگاه‌های سراسر کشور برپا شده است که برای مثال می‌توان به نمایشگاه بین‌المللی کتاب، نمایشگاه قرآن و نمایشگاه‌های ایام پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد.
وی تصریح کرد: عمده‌ترین فعالیت ما حضور کارشناسان متخصص برای ارائه مشاوره‌های خوب هستند تا سوالات و شبهات مردم پاسخ داده شود.
لشکری با بیان اینکه 9 گروه مشاوره داریم اذعان داشت: مشاورین فقه، خانواده، گروه‌های اعتقادی، تفسیر قرآن، کلام، تربیت فرزند، تاریخ و سیاست در مجموعه ما فعالیت دارند.
مسئول غرفه مشاوره دهمین نمایشگاه کتاب قم تاکید کرد: ما ابتدا غرفه خود را طبق کشش جمعیتی نمایشگاه‌ها در نظر می‌گیریم و به میزان استقبال مردم از کارشناسان استفاده می‌کنیم.
وی افزود: سوالاتی که بیشتر در نمایشگاه‌ها مطرح می‌شود مسائل احکام، اعتقادی، مشاوره، تفسیر، تاریخ، سیاست و خانواده است.
لشکری از مطرح شدن 11 هزار سوال و جواب در غرفه این مرکز در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات دینی علاوه بر نمایشگاه‌ها به چند صورت به سوالات مردم جواب می‌دهد که یکی از آنها سایت اندیشه قم به نشانی اینترنتی www.andisheqom.com است.
مسئول غرفه مشاوره دهمین نمایشگاه کتاب قم خاطرنشان کرد: علاوه بر پاسخگویی اینترنتی، برگه‌هایی در مدارس و دانشگاه‌ها توزیع کرده‌ایم تا دانش‌آموزان و دانشجویان به صورت رایگان سوال خود را با پست برای ما بفرستند و پاسخ آنها به صورت دقیق ارائه شده و پاسخ برای آنها ارسال می‌شود.
وی تعداد مشاورین حال حاضر دهمین نمایشگاه کتاب قم را دو نفر در بخش اعتقادی و خانواده عنوان کرد و گفت: مردم بیشتر از این 2 بخش استقبال بیشتری دارند ولی اگر در روزهای آینده جمعیت بیشتری در غرفه خود شاهد باشیم چند مشاور در دیگر بخش‌ها استفاده می‌کنیم.
وی تصریح کرد: امیدوارم تبلیغات دهمین نمایشگاه کتاب قم بیشتر باشد تا مردم از درصد بالای تخفیف‌های کتب نمایشگاه مطلع شوند.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.