دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
تعامل مرکز مطالعات با حوزه علمیه جامعه العلمیه امیرالمومنین علیه السلام تهران تاریخ درج خبر :1393-11-29
جلسه مشترک مدیر ارتباطات مرکز مطالعات با تولیت ومدیریت جامعة العلمیة امیر المومنین(علیه السلام) تهران


به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات، سه شنبه مورخ 28/11/1393 جلسه ای با موضوع بررسی همکاری های مشترک در جامعة العلمیة امیرالمومنین(علیه السلام) تهران برگزار گردید.
اعضای حاضر در جلسه عبارتند از تولیت مدرسه حجت الاسلام کرباسی و مدیر داخلی حجت الاسلام صفری و معاون پژوهش حجت الاسلام رفیعی و از اساتید حوزه مذکور حجت الاسلام آشوری و از طرف مرکز مطالعات حجت الاسلام براتی مدیر ارتباطات و مسئول همکاری های علمی حجت الاسلام مهدوی و مسئول همایش ها و نشست ها حجت الاسلام حسن زاده که حضور داشتند.
در ابتدای جلسه جناب حجت الاسلام والمسلمین صفری مدیر مدرسه علمیه با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده سالانه پیشنهاداتی را در جهت گسترش فعالیت‌ها در عرصه مجازی و شبکه‌های اجتماعی داشتند .
در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین براتی مدیر ارتباطات مرکز، به معرفی مرکز مطالعات پرداخته و گزارشی از فعالیت-های انجام شده توسط مرکز ارائه نمود و با اشاره به ظرفیت¬های علمی و محتوایی مرکز پیشنهاد همکاری های بیشتر  در زمینه های مرتبط و در عرصه های ترویجی و تبلیغی را دادند.
حجت الاسلام رفیعی معاونت پژوهش مدرسه با پیشنهاد برگزاری نشست با عنوان مهارت پاسخگویی به شبهات و بررسی آسیب ها و پیامدهای شبکه های اجتماعی به صورت تخصصی در سطح اساتید و به صورت عمومی برای مبلغین و طلاب افزودند: این مجموعه ظرفیت برگزاری جلسات نشست های تخصصی در حوزه شبهات برای طلاب و فضلای استان تهران را دارا می باشد. در انتهای جلسه مقرر شد موضوعاتی که نیاز مبلغین و فضلا می باشد در قالب دوره های آموزشی کارگاهی در تابستان سال 1394 با همکاری دو مجموعه برگزار گردد.
در انتها بازدیدی از سالن ها و اماکن مختلف مدرسه علمیه صورت گرفت.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.