دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
جلسه مشترک مرکز مطالعات و ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش تاریخ درج خبر :1393-11-28
جلسه پیرامون همکاری مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات با ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش و نحوه تعامل با هم برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات جلسه بررسی نحوه تعامل و همکاری مرکز مطالعات و ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش در مرکز مطالعات برگزار گردید.
این جلسه در مورخ 26/11/1393 با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی مهر رئیس و چند تن از مدیران مرکز مطالعات و جمعی از مسئولین و مشاورین وزارت آموزش و پرورش و نیز مدیران و معاونین ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش ستاد تشکیل شد.
در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین گرمابدشتی ابتدا به معرفی مدعوین و مسئولیت آنها در آموزش و پرورش پرداختند و توضیحاتی از فعالیت های ستاد همکاری ارائه نمودند.
سپس حجت الاسلام و المسلمین رضایی مهر توضیحاتی درباره تاسیس و رسالت فعالیت های مرکز ارائه کردند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین براتی مدیر ارتباطات مرکز در مورد امکان فعالیت های مشترک با آموزش و پرورش از جمله طرح پاسخ معلم و برگزاری همایش ها و دوره های مشترک که نیاز به اساتید حوزوی دارند خبر داد و در آخر درباره تولیدات انیمیشین با موضوعات متعدد پاسخگویی به شبهات نظراتی را ارائه دادند.
در نهایت مقرر شد کمیته ای متشکل از نمایندگان مرکز و ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش تشکیل و پیرامون پیگیری و نحوه اجرایی کردن برخی موارد تفاهم شده به بحث و تبادل نظر بپردازند.
در ادامه مدعوین جلسه به تبادل نظر و ارائه مطالبات و زمینه های همکاری پرداختند.

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
متن نظر :
پربازدید
لينك هاي مرتبط
قم - خیابان معلم -کوچه 12 - جنب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
تلفن :
025 - 37737213
نمابر :
025 - 37737217
کدپستی :
37185- 4466
تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم می باشد.